Dry Aged Beef – Et Yaşlandırma Buzdolapları

Bu ürün grubumuzda dry aged beef et dinlendirme ve yaşlandırma buzdolapları bulunmaktadır.

Klasik saklama yöntemlerinin dışında yöntemlerle elde edilen özel et ürünlerini, müşterilerinize kolay pişirilebilen, sağlıklı ve lezzetli seçenekler sunuyor. Damak tadına önem veren müşterilerinizin memnuniyeti için Dry Aged Beef et ürünlerini Ergül Teknik Dry Aged Beef et dinlendirme ve yaşlandırma buzdolaplarında sağlıklı ve lezzetli bir şekilde üretip müşterilerinizin beğenisine sunabilirsiniz.

Dry Aged Beef ürünleri; seçkin et restaurantları, kasaplar ve steak house’larda müşterilere T-bone Steak, Dallas Steak, New York Steak, Ossa Buka, Flank Steak, Porterhouse Steak gibi çeşitlerle sunulmaktadır.

Ergül Teknik Dry Aged Beef et yaşlandırma buzdolapları, Dry Aged Beef et ürünlerinin en sağlıklı ve lezzetli şekilde üretilmesine imkan vermektedir. Dry Aged Beef için özel hazırlanan etlerin 21 gün Ergül Teknik et yaşlandırma buzdolaplarından dinlendirilmesinin ardından lifleri ve sinirlerinden arınmış, ancak tüm suyunu ve besinini içinde barındıran yumuşacık etler artık müşterilerinizin beğenisine sunulmak için hazırdır. Sağlıklı ve lezzetli ürünler için siz de Ergül Teknik Dry Aged Beef et dinlendirme ve yaşlandırma buzdolaplarını tercih edin…