Kurumsal

52.yıl

1970 YILINDAN BERİ…

SEKTÖRDE LİDER ERGÜL TEKNİKBİZ KİMİZ

1970 yılında kurulan ERGÜL TEKNİK SOĞUTMA VE MUTFAK DEKORASYON SAN. İTH. İHR. LTD. ŞTİ. kalifiye ekibi, tasarımcı, öncü ve yenilikçi yapısı, üretimde ve hizmette kalite prensibi, satış sonrası etkin ve hızlı servis anlayışı ile sektörün lider sanayi kuruluşlarından birisidir.

Pasta Teşhir Buzdolabı, Unlu Mamül Reyonları, Şarküteri Buzdolapları, Market Reyonları, Kasap Reyonları, Sütlükler, Balık Teşhir Buzdolapları, Salat Barlar, Pizza Hazırlık Buzdolapları, Soğuk Hava Depoları, Derin Dondurucular, Dik Tip ve Tezgah Tipi Buzdolapları, Şarap ve Meşrubat Buzdolapları, Buz Makineleri, Dikey Şişe Soğutucular, Komple Bar Ekipmanları, Fast Food Pişirici Cihazları ve endüstriyel sektörün ihtiyaç duyduğu bir çok ürün firmamızın ürün yelpazesini oluşturmaktadır.

Konusunda lider olan “ERGÜL TEKNİK” bir çok seçkin markanın bayiliklerini de yapmaktadır. Öztiryakiler, İnoksan, Çözüm, Empero, Winterhalter, Fagor,  Maya, Özay (Cambro), Türkay Plastik, Teknogrand, Sevel, Yılmaz, Yazıcılar, Senur, Yürük, SGS, Atalay, EGS, Metalsan, Kalitegaz, Mataş, Yüksel ( Portashelf ) bayiliğini yaptığımız markalardan bazılarıdır.