Hizmetler

Keşif – Projelendirme

İşletmelerinizde doğru sistemleri oluşturarak en yüksek verimi alacak şekilde sistemi kurmak ve bu sistemin, içindekileri mutlu edece bir şekilde çalışmalarını sağlayacak ortamı yaratmak Ergül Teknik grubu için ana prensiptir. Proje grubu tarafından ana ilke doğrultusunda her türlü ortama uygun, verimliliği arttırıcı çok yönlü tasarımlar hazırlamakta ve projelerin anahtar teslimi olarak yapımı taahhüt edilmektedir. Bugüne kadar yurtiçi ve yurt dışında yapılan projeler Ergül Teknik ekibinin bu konudaki başarısının ve kalitesinin birer göstergesidir.

Danışmanlık

Türkiye’de ve Yurtdışında Pastaneler, Restaurantlar, Şarküteri yerleri, Kasaplar vb. işletmelerin projelendirmesi, uygulanması ve danışmanlığı hizmetlerini uzman ve dinamik proje yöneticileri ve teknik kadrosu ile hizmet vermektedir.

Teknik Servis

Ergül Teknik şirketi kuruldukları ilk günden bu yana temin ettikleri ithal ve yerli ekipmanlar için satış sonrası teknik servis hizmetlerini, kendi bünyelerindeki teknik servis elemanları veya yetkili teknik servis şirketleri vasıtası ile karşılamaktadır.